آخرین اخبار

بيوگرافي ليام نيسون و مصيبت هايي که پشت سر گذاشته از کودکي تا امروز + عکس سينما

بيوگرافي ليام نيسون و مصيبت هايي که پشت سر گذاشته از کودکي تا امروز + عکس

  بزرگنمايي:

چه خبر - مصيبت‌هايي که «ليام نيسون» پشت‌ سر گذاشته‌است

ليام نيسون را سال‌ها است که مي‌شناسيم و از آن دسته هنرپيشه‌هايي به‌حساب مي‌آيد که هر فيلمي بازي مي‌کند پرفروش مي‌شود و به همين دليل نيز حدود صد فيلم، سريال و مستند را در کارنامه‌اش دارد و از اين لحاظ نيز مي‌توان گفت: با يکي از پرکارترين بازيگران مرد هاليوود طرف هستيم.
ليام نيسون چهره‌اي کاملاً سينمايي دارد و در کنار سيماي جذاب، از صداي بسيار خوبي هم برخوردار است و در مجموع مي‌توان گفت: هر چيزي که يک بازيگر براي هنرپيشگي نياز داشته باشد را ليام نيسون دارا است. در اين بين جالب است بدانيد ليام نيسون در اوايل زندگي حتي فکر بازيگري به فکر نزده بود و معلم مدرسه بود، اما روزگار برنامه‌هاي ديگري براي ليام نيسون درنظر داشت و پس از حضور اتفاقي او در تئاتر بلفاست طعم بازيگري به کام ليام نيسون خوش آمد و راهي وادي تئاتر و سينما شد.

زندگي ليام نيسون
زندگي ليام نيسون

پس از مدتي تلاش در صحنه‌هاي تئاتر، کارگردان فيلم اکس کاليبور، محصول سال 1981، توجه‌اش به ليام نيسون جلب شد و از او براي حضور در همين فيلم دعوت کرد. اين فيلم اولين حضور رسمي ليام در سينما بود. اما سينمادوستان بيشتر ليام نيسون را با فيلم فهرست شينلدر مي‌شناسند. در اين فيلم ليام نيسون نقش اسکار شيندلر را به کارگرداني استيون اسپيلبرگ بر عهده گرفت و نقش‌آفريني بي‌نظير او در اين فيلم را هرگز فراموش نمي‌کنيم.
ليام نيسون در سال 1994 در فيلمي با نام نل بازي کرد و اين فيلم موجبات آشنايي او با ناتاشا ريچاردسون را فراهم نمود. اين دو مدتي بعد با هم ازدواج کردند، اما عمر ناتاشا به دنيا نبود و در سال 2009 از دنيا رفت. فقدان همسر تنها مصيبتي نبود که ليام نيسون تجربه کرد و اين هنرپيشه کهنه‌کار غم‌هاي زيادي در زندگي ديده و سختي‌هاي زيادي کشيده است. به همين منظور در ادامه قصد داريم نگاهي به مصيبت‌هايي داشته باشيم که ليام نيسون تاکنون پشت‌سر گذاشته است.

ليام نيسون کودکي بسيار دشواري داشت

ليام زاده 7 ژوئن سال 1952 در ايرلند شمالي است و کيتي و بارني نيسون او را به همراه سه خواهر ديگرش بزرگ کردند. کيتي، مادر ليام نيسون آشپز مدرسه بود و بارني نيز سرايدار مدرسه بود. نيويورک تايمز در گزارشي که به زندگي ليام نيسون اختصاص داده بود اشاره کرد که پدر و مادر ليام نيسون، سخت‌گيري‌هاي زيادي درخصوص ترتيب فرزندانشان داشتند و اصرار مي‌کردند که بچه‌هايشان تا جايي که امکان دارد از خانه بيرون نروند.

بيوگرافي ليام نيسون
بيوگرافي ليام نيسون

اين شيوه ترتيبي نقش مهمي در بزرگ‌شدن ليام نيسون داشت و باعث شد تا ديدگاه‌هاي او در بزرگسالي تغيير زيادي بکند. ليام نيسون نيز به اين قضيه اعتراف مي‌کند و مدعي است در ايرلند به‌عنوان يک مسيحي کاتالويک بزرگ شد و به همين دليل نيز کليسا نقش مهمي در خانه و زندگي آن‌ها داشت. ليام نيسون در کودکي خادم کليسا بود و در همان دوران بچگي آرزو داشت روزي کشيش شود.
بيشتر مردم شهري که ليام نيسون در آن بزرگ شد پروتستان بودند و ليام نيسون و خانواده‌اش با عقايد کاتوليک خود تعامل خوبي با شهروندان پروتستان نداشتند. از طرف ديگر ليام نيسون دقيقاً در زماني به دنيا آمده بود که ايرلند دچار درگيري‌هاي فرقه‌اي خونباري بود و صد‌ها نفر در اين نبرد‌ها کشته شدند. به گفته ليام نيسون زندگي در دهه پنجاه و شصت در ايرلند کار ساده‌اي نبود و به همين دليل نيز ليام نيسون محتاطانه بزرگ شد.

ليام نيسون به مشت‌زني علاقه زيادي داشت

قبل از اينکه ليام به هنرپيشه‌اي پرآوازه‌اي تبديل شود سوداي مشت‌زني در سر داشت و براي رسيدن به اين هدف در سن 9 سالگي به باشگاه مشت‌زني محله‌شان پيوست اين باشگاه توسط کشيش محله‌اي که در آن زندگي مي‌کردند اداره ميشد. ليام نيسون مشت‌زني را با خريد يک جفت دستکش بوکس قديمي و کهنه شروع کرد و کتابي نيز در زمينه آموزش مشت‌زني خريد.

عکس ليام نيسون
عکس ليام نيسون

ليام نيسون چيزي حدود 6 سال به مشت‌زني ادامه داد و باشگاهي که در آن حضور داشت به يکي از بهترين باشگاه‌هاي مشت‌زني در ايرلند تبديل شد. محمد علي کلي الگوي او در مشت‌زني بود و ليام در سال 1981 و 2011 شخصاً با محمد علي کلي ديدار کرد. ليام نيسون در 11 سالگي پس از تمرين‌هاي زياد رسما وارد رينگ شد و مشت‌زني را با هدف اينکه رقبا را پشت‌سر بگذارد دنبال کرد تا اينکه در نهايت در سن 16 سالگي مشت‌زني را کنار گذاشت و به فوتبال رو آورد.
ليام در دانشگاه مشغول تحصيل در رشته فيزيک و علوم کامپيوتري شد و تلاش‌هاي زيادي کرد تا در باشگاه فوتبال بوهميان (Bohemian)، براي خودش اسم و رسمي دست و پا کند، اما اين تلاش‌ها بي‌نتيجه ماند و در نهايت شاهد درخشش او در صحنه‌هاي تئاتر و سينما بوديم.

حادثه يک‌شنبه خونين در ايرلند تأثير زيادي بر ليام نيسون داشت

حادثه يک‌شنبه خونين، رويدادي ناگوار براي ايرلند بود و در تاريخ 30 ژانويه سال 1972، نيرو‌هاي پليس 26 نفر شهروند ايرلندي را که در يک راهپيمايي اعتراضي شرکت کرده بودند به گلوله بستند. در اين حادثه غم‌بار چهارده نفر جان خود را از دست دادند. ليام نيسون در آن زمان در دانشگاه تحصيل مي‌کرد و کاري به سياست و راهپيمايي اعتراضي نداشت. او در اين زمينه اشاره مي‌کند که در آن روز به دانشگاه رفته بود، اما سه چهار نفر بيشتر حضور نداشتند، به همين دليل کلاس درس را ترک کرد و به سالن اصلي دانشگاه رفت.
در اين سالن ناگهان متوجه شد حدود 200 نفر او را دوره کرد‌ند و به دليل اينکه ليام نيسون اعتصاب را شکسته و در کلاس حضور پيدا کرده بود به او بد و بيراه گفتند. از قرار معلوم دانشجويان حضور در کلاس را تحريم کرده بودند در حالي که حتي روح ليام نيسون نيز از اين قضيه بي‌خبر بود.
اين قضيه باعث شد تا ليام نيسون درس و تحصيل را رها کند، اما همزمان به اين فکر افتاد که نسبت به جريان‌هاي سياسي و تاريخچه کشورش اطلاعات بيشتري داشته باشد. ليام نيسون مدت‌ها بعد در سال 2011 در مصاحبه‌اي گفت: هميشه حواسش به چيز‌هايي که به خبرنگاران مي‌گويد هست و سعي مي‌کند چيزي نگويد که مخالف عقيده مردم کشورش و خانواده‌اش باشد. جالب است بدانيد دانشگاه کويين که ليام نيسون از آن ترک تحصيل کرده بود چندين سال بعد به او دکتراي افتخاري داد.

ليام نيسون شغل‌هاي مختلفي را تجربه کرد

اين روز‌ها ليام را به‌عنوان يکي از برجسته‌ترين هنرپيشه‌هاي ايرلندي مي‌شناسيم، اما اين هنرپيشه ترازاول راه صد ساله را در يک شب طي نکرده و شغل‌هاي مختلفي را تجربه کرد تا در نهايت به بازيگري رو آورد و موفق شد.
پس از اينکه ليام نيسون دانشگاه را ترک گفت، وي براي مدتي به‌عنوان شاگرد روي جرثقيل کار کرد. مدتي بعد نيز به شغل معلمي رو آورد، اما اين حرفه نيز براي ليام نيسون مشکلاتي را در پيش داشت. از قرار معلوم زماني که ليام نيسون در کلاس مشغول تدريس بود، بچه‌ها شيطنت زيادي مي‌کردند و يکي از دانش‌آموزان فضاي آرام کلاس را برهم مي‌زد.
ليام نيسون نيز به‌عنوان معلم از اين دانش‌آموز مي‌خواهد تا کلاس را ترک کند، دانش‌آموز شرور به جاي ترک کلاس، به سمت ليام نيسون حمله‌ور مي‌شود و روي او چاقو مي‌کشد. ليام نيز که تجربه خوبي در مشت‌زني داشت، با کوبيدن مشت، اين دانش‌آموز شرور را نقش زمين مي‌کند. خبر اين قضيه به گوش مسئولين مدرسه مي‌رسد و ليام به‌خاطر کتک‌زدن دانش‌آموز توبيخ مي‌شود. همين امر باعث مي‌شود ليام نيسون عطاي تدريس را به لقايش ببخشد و دنبال حرفه ديگري براي کسب درآمد باشد.

ليام نيسون در يک تصادف نزديک بود جانش را از دست بدهد

اگر از طرفداران ليام نيسون باشيد حتماً به خوبي مي‌دانيد که اين هنرپيشه ايرلندي علاقه زيادي به موتورسواري دارد و همين علاقه نزديک بود کار دستش بدهد. جالب است بدانيد در سال 2000 ليام نيسون سوار بر يک موتور هارلي‌ديويدسون مدل 89 بود که در حومه نيويورک با يک آهو تصادف کرد.

ليام نيسون بازيگر ايرلندي
ليام نيسون بازيگر ايرلندي

به گزارشي که نيويورک پست در اين زمينه منتشر کرد، ليام نيسون در حالي که کلاه‌ايمني بر سر داشت از موتورسيکلت به بيرون از جاده پرت مي‌شود و موتور او نيز به درخت برخورد مي‌کند. ليام نيسون که بيرون از جاده افتاده بود، به سختي خودش را کشان‌کشان به جاده نزديک مي‌کند و يکي از خودرو‌هاي عبوري، متوجه ليام مي‌شود و به داد او مي‌رسد.
ليام نيسون از سرنشين اين خودرو درخواست مي‌کند تا وي را به خانه‌اش ببرد، اما اين راننده با نگاهي به جراحت‌هاي ليام او را به بيمارستان مي‌رساند. زخم‌هاي ليام در بيمارستان مداوا مي‌شود و او به خانه باز مي‌گردد، اما اين حادثه مشکل ديگري را پيش‌روي ليام نيسون مي‌گذارد.
ليام نيسون در سال 2014 در مصاحبه‌اي با جي‌کيو مدعي مي‌شود در بيمارستان براي التيام زخم‌هايي که برداشته بود به او مورفين تزريق مي‌کنند و ليام که از درد به خود مي‌پيچيد پس از تزريق مورفين آرام مي‌شود. در نتيجه پس از مرخص شدن از بيمارستان نيز هر از گاهي مواد مخدر مصرف مي‌کند و متاد مي‌شود. خوشبختانه ليام موفق مي‌شود اعتياد را کنار بگذارد، اما هميشه در مصاحبه‌هايش به خطر‌هاي موادمخدر اشاره کرده و مدعي است مواد مخدر مانند ويروس مي‌مانند و امکان زيادي وجود دارد که جوان‌ها و نوجوان‌ها به راحتي معتاد شوند.

مرگ ناگوار ناتاشا ريچاردسون

همان‌گونه که در ابتدا براي شما گفتيم ليام نيسون مصيبت‌هاي زيادي را پشت‌سر گذاشته است، اما هيچکدام از اين غم‌ها با مرگ همسرش، ناتاشا ريچاردسون برابري نمي‌کند. ناتاشا در سال در ماه مارس 2009 به دليل ضربه‌اي که در اسکي به سرش وارد شده بود از دنيا رفت.
ناتاشا و ليام در سال 1994 ازدواج کردند و ليام دو فرزند با نام‌هاي مايکل و دانيل از ناتاشا دارد، پايگاه خبري اي. بي. سي نيوز در اين زمينه نوشت ناتاشا ريچاردسون در حال گذراندن دوره مقدماتي اسکي بود در کبک بود که ناگهان تعادلش را از دست مي‌دهد و سرش با صخره‌اي برخورد مي‌کند. از بخت بد روزگار، ناتاشا کلاه‌ايمني بر سر نداشت و در نتيجه اين ضربه باعث مرگش مي‌شود.

ليام نيسون و همسرش
ليام نيسون و همسرش

ظاهراً ناتاشا پس از برخورد با صخره از جايش بلند مي‌شود و اصرار مي‌کند که حالش خوب است. جالب اينجاست که حتي در خصوص افتادنش شروع به شوخي و خنده مي‌کند و نيازي نمي‌بيند تا توسط پزشک معاينه شود، اما درنهايت تيم پزشکي به صحنه مي‌رسند و با معاينه او متوجه خطر‌هاي اين ضربه مي‌شوند.
ليام نيسون در سال 2014 در مصاحبه‌اي با برنامه 60 دقيقه به مجري اين برنامه مي‌گويد ناتاشا به من گفت: در برف تعادلم را از دست دادم و افتادم. در آن زمان ليام نيسون براي فيلمبرداري فيلم کلويي (Chloe) در تورنتو بود، اما پس از شنيدن خبر حادثه ناگواري که براي ناتاشا افتاده بود صحنه را سريعاً ترک گفت و به عيادت همسرش رفت. ناتاشا ريچاردسون دچار مرگ مغزي شد و ليام نيسون تصميم گرفت 3 عضو از بدن او را اهدا کند تا با مرگ همسرش، 3 انسان ديگر به زندگي ادامه دهند.
ليام نيسون تصميم اهداي اعضاي ناتاشا گفت: مطمئن هستم اگر ناتاشا زنده بود نيز چنين تصميمي مي‌گرفت. نيسون در ادامه صحبت‌هاي خود متذکر شد پس از مرگ ناتاشا احساس مي‌کند چيزي در زندگي کم دارد و شخصيت خودش را به ميز چهارپايه‌اي تشبيه کرد که يکي از پايه‌هاي آن شکسته شده است و ديگر قابل ترميم نيست.

مرگ ناتاشا مشکلات جانبي ديگري براي ليام نيسون به‌دنبال داشت

ناتاشا از دنيا رفت و ليام را در غم و اندوهي ابدي فرو برد، ليام نيسون نيز براي اينکه از بار غم مرگ ناتاشا فرار کند به آغوش کار پناه برد و تنها چند روز پس از خاکسپاري ناتاشا به صحنه فيلمبرداري فيلم کلويي بازگشت. ليام نيسون در اين زمينه به پايگاه خبري جي. کيو گفت: مرگ ناتاشا هرگز براي او واقعي بود و به‌رغم گذشتن چندين سال، هنوز هم نمي‌تواند فوت همسرش را باور کند.

ليام نيسون هنرپيشه مطرح
ليام نيسون هنرپيشه مطرح

ليام نيسون در ادامه صحبت‌هاي خود اعتراف کرد پس از مرگ ناتاشا به الکل پناه برده بود و شديداً گرفتار شد، اين قضيه يک سال به طول انجاميد تا اينکه درنهايت توانست الکل را کنار بگذارد.
در بالا براي شما گفتيم که ليام نيسون در خانواده‌اي کاتوليک و شديداً مذهبي بدنيا آمد و بزرگ شد، در نتيجه مرگ ناتاشا به لحاظ اعتقادي نيز چالش بزرگي پيش‌روي ليام نيسون قرار داد. در همين زمينه پايگاه خبري جي. کيو شرايط معنوي ليام نيسون را از او جويا شد و اين هنرپيشه ايرلندي توضيح داد ممکن است فرايض و دستورات يک مسيحي کاتوليک را انجام ندهد، اما به دين معتقد است و قدرت گرداننده اين جهان را تمام و کمال قبول دارد.

پسر ليام نيسون شيطنت‌هاي زيادي انجام داده است

مايکل نيسون، پسر ليام وقتي 13 سال بيشتر نداشت، مادرش، ناتاشا از دنيا رفت و خانواده نيسون را بي‌مادر و همسر گذاشت. در نتيجه مايکل نيسون که پسر بزرگ ليام بود و مرگ مادر را نمي‌توانست تحمل کند، رفتار‌هاي نابهنجار زيادي را در پيش گرفت. مايکل در صحبت‌هايي با مجله هِلو (Hello)، گفت: مرگ مادر براي او به اندازه‌اي سخت بود که سعي مي‌کرد اين موضوع را هميشه اين موضوع را از ذهنش بيرون کند يا مرگ مادر را در اعماق ذهنش دفن کند.

ليام نيسون و پسرش
ليام نيسون و پسرش

مايکل نيسون براي تحمل مرگ مادرش، رفتار‌هاي نابهنجار زيادي را در پيش گرفت و اين شرايط تا جايي پيش‌رفت که در بهار سال 2014، مايکل راهي يک مرکز درماني در يوتا شد. پسر بزرگ ليام نيسون مدعي شد براي بهبود از اخلاق خوب پدرش کمک گرفت و سعي کرد با درک مشکلاتي که ليام نيسون پشت‌سر گذاشته بود، با فقدان مادرش کنار بيايد.
علاقه مايکل نيسون به مادرش به اندازه‌اي بود که در اواخر سال 2018، فاميل خودش را از نيسون به ريچاردسون تغيير داد، وي مدعي شد از اين طريق احساس ميکند مادرش کنار او است و هميشه ياد او را زنده نگه خواهد داشت.

غم و ماتم ليام نيسون را به حال خود نگذاشت

اگر تا اين قسمت از اين مطلب را دنبال کرده باشيد بدون شک با ما هم عقيده‌ايد که انصافاً ليام نيسون مشکلات زيادي را در زندگي پشت‌سر گذاشته است، اما اين مشکلات پس از مرگ همسرش نيز پايان نيافت و غم و ماتم از سر اين هنرپيشه دست‌بردار نبود.
حدود يک دهه بعد از فوت ناتاشا، باز هم شاهد سايه شوم مرگ و مير در خانواده نيسون بوديم. اين بار خواهرزاده 35 ساله ليام نيسون از ارتفاع افتاد و بر اثر جراحات وارده جانش را از دست داد. رونان سکستون، خواهرزاده ليام نيسون در ماه ژوئن سال 2014 به همراه دوستانش شب بيرون از منزل بودند و از سر شوخي و تفريح از کيوسک تلفن عمومي بالا مي‌رود، اما نمي‌تواند تعادلش را حفظ کند و سرنگون ميشود. همين حادثه ساده باعث مي‌شود تا رونان دار فاني را وداع گويد.
رونان سکستون جوان‌ترين فرزند برنادت، خواهر ليام نيسون بود و پس از اينکه از ارتفاع افتاد ديگر نمي‌توانست راه برود و از خودش نگهداري کند. در نتيجه خانواده نيسون براي او خانه‌اي با توجه به شرايط ويژه‌اش مهيا مي‌کنند و به‌رغم مراقبت‌هاي ويژه، رونان سکستون در ژانويه سال 2019 از دنيا مي‌رود و خانواده نيسون را يک بار ديگر در غم و اندوه فرو مي‌برد.
در اين فسمت به پايان فهرست مصيبت‌هايي رسيديم که ليام نيسون پشت‌سر گذاشته است، پيشنهاد مي‌کنيم اگر شما هم از طرفداران ليام هستيد و اطلاعات جالبي از اين هنرپيشه داريد، در قسمت نظرات براي ما و ساير کاربران از اين اطلاعات بگوييد.

بيشتر بدانيد : بازيگران بلند قد هاليوود چه کساني هستند؟ + عکس

بيشتر بدانيد : ليام نيسون `يک ميليون راه براي مردن` را امتحان مي‌کند

بيشتر بدانيد : سلبريتي هاي مردي که به تنهايي بچه هايشان را بزرگ کردند! + عکس

بيشتر بدانيد : اقدام زيباي پسر بازيگر مشهور براي نشان دادن احترام به مادرش + عکس

بيشتر بدانيد : شايعه مسلمان شدن اين بازيگر تکذيب شد


منبع: زندگي ايده آلارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

بيوگرافي ليام نيسون و مصيبت هايي که پشت سر گذاشته از کودکي تا امروز + عکس

مقايسه دستمزد بازيگران سريال بازي تاج و تخت با بازيگران پردرآمد ديگر

بهترين فيلم هاي سينماي جهان با موضوع جنگ جهاني دوم + عکس

ستاره هاي محبوبتان را قبلا با اين تيپ و ظاهر نديده بوديد!!

حقايق جالب ناشنيده در مورد فيلم هاي تام کروز + عکس

سکانس هاي حذف شده سريال «بازي تاج و تخت» که داستان فيلم را تغيير مي دهند (قسمت2)

براي موفق شدن در زندگي اين 10 فيلم را ببينيد + عکس

محبوب ترين شخصيت هاي منفي تاريخ سينما + عکس و ديالوگ هاي برتر

گفتگوي خواندني دو خواهري که با Game of Thrones بزرگ شدند! + عکس

10 فيلم سينمايي ايران براي مخاطبين سخت پسند سينما + عکس

سکانس هاي حذف شده سريال «بازي تاج و تخت» که داستان فيلم را تغيير مي دهند (قسمت1)

بازيگراني که به خاطر دلايل عجيب و غريب بازيگر شدند! + عکس

تاثيرگذارترين شاهکارهاي تاريخ سينما + عکس

12 پوستر ترسناک و خشن سينماي هاليوود که نمايششان ممنوع شد!!

حقايقي که نظرتان را درباره بازيگران «بازي تاج و تخت» تغيير مي دهد + عکس

ستاره هاي معروفي که در پياده روي مشاهير هاليوود صاحب ستاره نشدند!

نکات عجيب و جالب رابطه اورلاندو بلوم و کيتي پري! + عکس

برترين فيلم هاي تاريخ سينما، تلفيق کمدي و تراژيک + عکس ( قسمت 2)

بازيگري که پس از 50 سالگي مشهور شد! + عکس

سلبريتي هايي که پس از مرگ مبلغ قابل توجهي بدهي به يادگار گذاشتند! + عکس

رحمان 1400 فيلمي با شوخي هاي مستهجن و مبتذل؟!! + عکس

جمشيد مشايخي به روايت جمشيد مشايخي + عکس کودکي

پول سازترين بازيگران سينماي ايران در سال 97/ از رضا عطاران تا سارا بهرامي

جنجال برانگيزترين فيلم‌هاي تاريخ سينما!! (+عکس)

شغل دوم معروف ترين سلبريتي هاي ايراني + عکس

فيلم هايي که تاريخ را با واقعيت و بدون تحريف نشان دادند + عکس

سکانس هاي برتر سينمايي در سال 97 + عکس

مادران متفاوت دهه نود در سينماي ايران + عکس

ستاره هايي که در زمينه عشق خوش شانس نبودند! + عکس

مردان جذاب سينماي ايران در سال 97 + عکس

برترين فيلم هاي تاريخ سينما، تلفيق کمدي و تراژيک + عکس ( قسمت 1)

نگاهي به زندگي هنري سوسن تسليمي، زن تکرار نشدني سينماي ايران + عکس

گزارش تصويري: فيلم برنده اسکار 2018 کتاب سبز (Green Book)

کارگردان هاي مشهوري که هرگز اسکار بهترين کارگرداني نگرفتند + عکس

بيوگرافي پل نيومن، ستاره خوش چهره اي که با موي سفيد هم دوست داشتني است + عکس

آيا مي توانيد اين بازيگران زن را در اولين نقش هايشان تشخيص دهيد؟!

معروف ترين زبان هاي ساختگي در فيلم ها و سريال هاي مطرح

با اين عکس ها معجزه جلوه هاي ويژه در هاليوود را متوجه مي شويد!

فيلم هايي که بر مبناي زندگي شخصيت هاي واقعي ساخته شدند + عکس

ستاره هاي هاليوود که هيچ وقت ازدواج نکردند + عکس

10نکته در مورد فيلم ليدي گاگا A Star Is Born + عکس

10 فيلم برتري که بايد سه بعدي تماشا کنيد! (+عکس)

3 فيلم عاشقانه سال 97 که در يادها مي ماند + عکس

3 فيلم ديدني ايراني با حال و هواي نوروز

آيا در مستند جديد مايکل جکسون Michael Jackson حقايق بيان شده؟! + عکس

خبرسازان سينما در سال 97 چه کساني بودند؟

اکران فيلم هاي سينمايي در نوروز 98 + تصاوير

زيباترين و مشهورترين زنان سياهپوست دنيا + عکس

چرا برخي زوج هاي هاليوودي جدا از هم زندگي مي کنند؟! + عکس

بازيگران پرطرفدار «گرگ و ميش» قبل از معروف شدن!! (+عکس)