توضيح درباره جداي مهدي رحمتي و شفر از استقلال
دوشنبه 2 ارديبهشت 1398 - 12:43:34 AM
چه خبر - پايان شايعه جدايي رحمتي و صيادمنش از استقلال

امير حسين فتحي در خصوص شايعاتي که پيرامون جدايي برخي از بازيکنان استقلال از جمله پيوستن اللهيار صيادمنش به تيم هاي خارجي، مهدي رحمتي به تراکتورسازي و ... مطرح شده است گفت: متاسفانه در اين زمينه اخلاقيات رعايت نشده است. تيم ما روي دور برد افتاده و تا چند بازي نتيجه گرفتيم براي ما حاشيه درست مي شود. اين گونه کارها اصلا اخلاقي نيست و مطرح کردن چنين مسائلي براي حاشيه سازي است.

وي افزود: در حالي که هيچ صحبتي در زمينه نقل و انتقال بازيکن صورت نگرفته به يکباره مي بينيم که خبرهايي مبني بر حضور رحمتي در تراکتورسازي منتشر مي شود.يا از طرفي مي گويند صيادمنش فروخته شده است. اينها همه شايعاتي است که صحت ندارد.
فتحي تاکيد کرد:ما نه هيچ ليست مازادي داريم و نه با بازيکني مذاکره کرده ايم. ما همه بازيکنانمان را مي خواهيم به آنها نياز داريم.کساني که دلشان براي استقلال مي سوزد و موفقيت اين باشگاه را مي خواهند بايد بدانند که مطرح کردن چين شايعاتي براي بر هم زدن تمرکز تيم استقلال است.

مديرعامل باشگاه استقلال در خصوص شايعاتي که پيرامون جدايي شفر در پايان فصل مطرح شده است گفت: شفر با تيم استقلال قرارداد دارد و يک سال از اين قرارداد باقي مانده است. ما هم به اين قرارداد احترام مي گذاريم و هم سرمربي تيممان را قبول داريم.با هيچ احدي براي سرمربيگري مذاکره نکرده ايم و تا سوت پايان مسابقات زده نشود در مورد نقل و انتقالات اقدامي انجام نخواهيم داد.
وي در پايان گفت: تيم استقلال نياز به آرامش دارد و از همه هواداران مي خواهم که براي موفقيت تيم در بازي با الهلال دعا کنند. اميدوارم در بازي هاي پيش رو که بسيار مهم هم هستند به نتيجه دلخواه برسيم تا دل آنها شاد شود.


منبع: farsnews.com

http://www.CheKhabar.ir/News/157897/توضيح درباره جداي مهدي رحمتي و شفر از استقلال
بستن   چاپ