اطلاعيه‌اي مهم در خصوص قيمت‌هاي بازار خودرو
چهارشنبه 28 فروردين 1398 - 9:40:46 PM
چه خبر - اطلاعيه‌اي مهم در خصوص قيمت‌هاي بازار خودرو

گروه خودروسازي سايپا از تداوم برنامه اين گروه براي افزايش توليد و تنظيم بازار خودرو از طريق اجراي مستمر طرح فروش فوري و عمل به تعهدات قبلي خبر داد.

مشروح اين اطلاعيه به‌شرح زير است:

‎به اطلاع تمامي هم‌وطنان گرانقدر به ويژه متقاضيان ارجمند خريد محصولات گروه خودروسازي سايپا مي‌رساند، اين گروه با حمايت دولت و وزارت صنعت، معدن و تجارت و همکاري همه نهادهاي ذيربط و همچنين با اتخاذ تمهيدات و تدابير مديريتي، برنامه افزايش توليد و عرضه خودرو و نيز عمل به تعهدات قبلي در سال جديد را همچون ماه‌هاي پاياني سال گذشته، با جديت پيگيري مي‌کند.

‎بر همين اساس با توجه به استمرار قطعي طرح فروش فوري و ادامه روند عرضه خودرو توسط سايپا همچنانکه در اسفند سال گذشته پس از يک دوره افزايش مقطعي، قيمت برخي محصولات اين گروه متعادل گرديد، اکنون نيز قيمت محصولات تثبيت شده و داراي ثبات باشد.

‎بنابراين از تمامي علاقه‌مندان به خريد محصولات سايپا درخواست مي‌شود به شايعات بي‌پايه و اساس نظير احتمال کاهش توليد و يا افزايش قيمت‌ها در آينده، توجه نکرده و براي خريد خودرو، با آرامش خاطر محصولات مورد نياز خود را از طريق مبادي اعلامي اين گروه نظير سايت اينترنتي فروش فوري خريداري کنند و اطمينان داشته باشند گروه سايپا همه تلاش خود را براي افزايش توليد و عرضه خودرو و کنترل قيمت‌ها در بازار خواهد کرد.

منبع: bartarinha.ir

http://www.CheKhabar.ir/News/157367/اطلاعيه‌اي مهم در خصوص قيمت‌هاي بازار خودرو
بستن   چاپ